Насіров може втекти до Великобританії через білоруський кордон – Чорновіл

  17 Березня, 2017 12:57
  Аби запобігти втечі глави ДФС, біля його будинку мають чергувати правоохоронці.

  Якщо відстороненому главі Державної фіскальної служби Роману Насірову вдасться утекти з-під домашнього арешту, то він дуже швидко зможе виїхати з України.

  Таку думку висловив політичний експерт Тарас Чорновіл, передає "24 канал".

  Експерт заявив, що Насіров може здійснити втечу з України через білоруський кордон.

  "Будь-який народний депутат України, який має недоторканність і дипломатичний паспорт, може провезти втікача в машині, яку прикордонники не мають права перевіряти. А з Білорусі Насіров може швидко опинитися у Великобританії, громадянином якої він є", – пояснив Чорновіл.

  На його думку, громадянство Великобританії дозволить главі ДФС стати недосяжним для українського слідства на багато років.

  Водночас, якщо біля будинку Насірова будуть чергувати правоохоронці, то йому буде набагато складніше зняти браслет для втечі. Чорновіл додав, що для негласного стеження за відстороненим главою ДФС потрібне відповідне рішення суду.

  Також експерт нагадав про історію з екс-ректором Національного університету державної податкової служби Петром Мельником, який був під домашнім арештом з електронним браслетом і зміг втекти.

  Нагадаємо, дружина відстороненого глави Державної фіскальної служби Романа Насірова внесла за чоловіка 100 млн грн застави.

  Теги : ДФС насіров Тарас Чорновіл
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів