"Народний фронт" затягує обрання нового складу ЦВК – нардеп

  16 Травня, 2018 15:14
  Андрій Іллєнко зазначив, що новий склад ЦВК буде обрано не раніше, ніж наприкінці червня.

  Голова міжфракційного об’єднання ВО "Свобода" Андрій Іллєнко заявив, що "Народний фронт" затягує проведення голосування у Верховній Раді за новий склад Центральної виборчої комісії.

  Іллєнко у коментарі кореспонденту інтернет-видання UA1 пояснив таку позицію "Народного фронту" тим, що "фронтовики" виступають проти проведення дострокових виборів у парламент.

  За словами нардепа, частина народних депутатів побоюється проведення дострокових виборів.

  "Перш за все, це "Народний фронт", але я так розумію, що це не тільки вони. Вони категорично виступають проти імовірних дострокових парламентських виборів. "Фронтовики" вважають, що зараз змінити склад ЦВК – це відкрити ще один шлюз, ще одні ворота до дострокових парламентських виборів», – зазначив Іллєнко.

  На думку Іллєнка, зі старим складом ЦВК навряд чи хтось піде на дострокові вибори. Він додав, що призначення нового складу комісії відбудеться не раніше, ніж у кінці червня.

  "Чому саме кінець червня? Тому що кінець червня це дедлайн, після якого неможливо навіть теоретично оголосити дострокові парламентські вибори, бо не можна в останні півроку повноважень президента розпускати парламент", – резюмував нардеп.  Нагадаємо, глава фракції "Народного фронту" в Раді Максим Бурбак заявив під час погоджувальної ради про ініціювання політсилою створення структури для вирішення проблем українців, які працюють за кордоном.

  Теги : Верховна Рада Свобода Андрій Іллєнко Народний Фронт цвк парламентські вибори
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів