"Народний фронт" тисне на рішення НАЗК

  11 Жовтня, 2016 10:43
  Керівництво Агентства щодо запобігання корупції виконує доручення функціонерів НФ.

  Керівництво Національного агентства із запобігання корупції зазнає впливу партії "Народний фронт".

  На це вказують результати журналістського розслідування видання "Страна".

  Раніше в ЗМІ з'явилася інформація про те, що глава НАЗК Наталія Корчак була викладачем юридичних дисциплін у екс-прем'єра Арсенія Яценюка та нинішнього міністра юстиції Павла Петренка.

  Однак журналісти виявили нові зв'язки між главою Нацагентства і партією "Народний фронт". Йдеться про чоловіка Корчак, Юрія Тімер-Булатова, який в 2014 році брав активну участь у політичному житті України на боці структур колишнього прем'єра Яценюка.

  Зокрема, Тімер-Булатов обирався до Київської міської ради від партії "Батьківщина", членами якої на той момент були Яценюк і Петренко – колишні студенти Наталії Корчак.

  Крім того, син керівниці НАЗК працює у адвоката, пов'язаного з "Народним фронтом" і безпосередньо з одним із керівників політсили Олександром Турчиновим. Адвокат Микола Павленко вже кілька років захищає інтереси фінансової компанії "Абсолют Фінанс", яка монополізувала ринок обміну готівкових валют в декількох регіонах України і пов'язана з оточенням того ж Турчинова.

  Зазначені зв'язки родичів Корчак з НФ підтвердив у своєму Facebook член конкурсної комісії з обрання НАЗК, глава Transparency International (Україна) Андрій Марусов.

  Варто нагадати, що саме з приходом до керівництва НАЗК Наталії Корчак почалися проблеми з е-декларуванням.

  Теги : Павло Петренко Арсеній Яценюк Олександр Турчинов Народний Фронт НАЗК Transparency International Наталія Корчак Марусов
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів