Народний фронт припинить існування у разі парламентських виборів – експерт

  23 Березня, 2017 19:19
  Внутрішні суперечності у НФ яскраво показало голосування за аудитора НАБУ.

  Партія "Народний фронт" не зможе зберегти єдність перед наступними парламентськими виборами або можливими достроковими.

  Таку думку висловив політичний експерт Руслан Бортник у статті "Що відбувається у "Народному фронті", опублікованій на сайті strana.ua.

  Він зазначив, що у НФ існує декілька груп впливу. На його думку, фронтовики розуміють, що назріває політична криза, з якої єдиним виходом буде проведення виборів.

  "Є група, яка орієнтується на Парубія і на Мартиненка і думає, що можливий новий політичний проект. Є група, яка орієнтується на Авакова і Яценюка і теж сподівається проскочити. Як тільки об’являть виборчу кампанію, вже ніхто не втримає контроль над НФ", – пояснив Бортник.

  За словами політолога Констянтина Бондаренка, НФ вже давно не є єдиною партією: "напевно розуміють, що на проекті "Народний фронт" буде поставлено крапку. А на його основі з'являться інші політичні сили. Або ж нинішні члени НФ увіллються в інші політичні сили".

  Внутрішні суперечності у парламентській фракції показало голосування за аудитора Національного антикорупційного бюро України. Незважаючи на прохання лідера політичної сили Арсенія Яценюка проголосувати за кандидата Найджела Брауна, за нього проголосувало тільки 54 фронтовики з 81 нардепа фракції НФ.

  Водночас у самій партії слухи про кризу заперечують і заявляють про демократію у НФ. Наприклад, нардеп від НФ Леонід Ємець назвав інформацію, що фронтовики домовляються про місця у списках інших політичних сил неправдивою.    

  Нагадаємо, колишній народний депутат Володимир Олійник заявив, що три групи, незалежно одна від одної, готують державний переворот в Україні з метою усунення від влади президента України Петра Порошенка.

  Теги : Арсен Аваков Арсеній Яценюк Народний Фронт партія парламентські вибори Руслан Бортник
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів