"Народний фронт" знищив податкову реформу

  24 Грудня, 2016 17:18
  Нардеп Андрій Журжій заявив, що "Народний фронт" повернув Насірову корупційні потоки.

  Нардеп від "Самопомочі" Андрій Журжій у своїй колонці на УП заявив, що під час прийняття держбюджету-2017 фракція "Народного фронту" намагалась "протягнути" лобістські норми – у власних корупційних інтересах.

  "Підхід до ухвалення важливих для бюджету законопроектів не змінився: розглядали їх нашвидкуруч, вночі, щоб прийняти потрібні лобістські норми. Цього року переважна більшість таких норм надійшла від фракції "Народний фронт" – від народного депутата Олега Кришина", – йдеться в заяві.

  При цьому він наголосив: "Народний фронт" намагався внести свої корупційні норми до держбюджету "в обмін на преференції від БПП на чолі з головою комітету з питань податкової та митної політики Ніною Южаніною, "Опозиційного блоку" та "Відродження".

  Крім того, Журжій підкреслив, що "ключова антикорупційна податкова реформа була знищена" за наполягання "Народного фронту".

  "Головною антикорупційною новелою було передавання баз даних з податковою інформацією від Мінфіну до ДФС. Передбачалося, що ДФС лише користуватиметься базами, проте їх держателем буде Мінфін. У 2016 році найбільші корупційні скандали з ДФС були пов'язані з тим, що з баз зникала інформація і в ручному режимі вносилися зміни. Що ж зробив депутат від "Народного фронту"? В останній день він наполіг, щоб бази не передавалися. Аргументація — "ми ще не готові", – наголосив Журжій.

  Як відомо, нардеп від групи "Відродження" Геннадій Бобов не брав участі в голосуванні за держбюджет-2017 – тому що пив горілку.

  Теги : БПП Опозиційний блок Самопоміч Народний Фронт Ніна Южаніна ДФС Відродження держбюджет-2017 Андрій Журжій
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів