"Народний фронт" намагається прибрати Ситника з посади голови НАБУ – "Центр протидії корупції"

  10 Листопада, 2017 20:48
  На НАБУ здійснюють тиск через справу, в якій фігурує син глави МВС.

  Виконавчий директор "Центру протидії корупції" Дар'я Каленюк заявила, що на НАБУ здійснюють тиск через справу, в якій фігурує син глави МВС Олександр Аваков.

  Таку думку Каленюк висловила в коментарі для "Гордон".

  "Думаю, це не збіг, що атака на НАБУ збіглася зі справою, в якій фігурує син глави МВС. "Народний фронт" теж не просто так активізувався проти антикорупційного органу", – підкреслила виконавчий директор "Центру протидії корупції".

  Водночас Каленюк зазначила, що риторика Спеціалізованої антикорупційної прокуратури дивним чином збіглася з тим, що говорили народні депутати від "Народного фронту", які наполягають на відставці глави НАБУ Артема Ситника.

  "Схоже, що САП, НАЗК і "Народний фронт" узгодили свої дії, щоб прибрати Ситника якомога швидше. Зараз все атакують НАБУ, яке вирішило не слідувати старими правилами, коли правоохоронний орган повинен підкорятися чиєїсь політичної волі", – резюмувала виконавчий директор "Центру протидії корупції".

  Раніше повідомлялося, що НАБУ почало розслідування відносно величезних премій, які отримали держвиконавці Міністерства юстиції.

  Теги : Арсен Аваков Народний Фронт НАБУ центр протидії корупції Олександр Аваков
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів