"Народне голосування" у Facebook: на першому місці - партія Саакашвілі

  17 Лютого, 2016 19:18
  Умовна "партія патріотів та волонтерів" займає другу сходинку рейтинга.

  Більш ніж 9 тисяч українців вже прийняли участь у імпровізованому голосуванні у Facebook, відповівши на питання, за яку партію вони б віддали голоси, якщо вибори сталися б через місяць.

  На першому місці опинилась умовна "партія Саакашвілі". У випадку її існування рейтинг цієї партії склав би 30,5%.

  Інший гіпотетичний лідер виборів - "партія волонтерів та патріотів". Вона збирає 16,7% потенційних голосів.

  З політсил, що вже існують, найбільшими симпатіями користується "Демократичний альянс" (10,1%). Але ця партія не має окремої фракції у Верховній Раді.

  Тому фактичним лідером симпатій українських користувачів інтернету серед парламентських партій є "Самопоміч", яка займає 4-те місце рейтингу з показником у 9,7%.

  БПП має близько 8% симпатиків.

  "Правий сектор" набирає 2,5%. "Свобода", УКРОП та "Батьківщина" фактично однакові у цьому рейтингу - з 1,7% та 1,6% відповідно.

  З цікавинок рейтингу можна відзначити деяку популярність партії "5.10" Геннадія Балашова з 2,4%, а також відсутність у ньому "Опозиційного блоку", Радикальної партії та "Народного Фронту".

  Скептичні настрої українців відображені у популярності відповідей "Викреслю усіх" (4,8%) та "Не пійду на вибори" (2,5%).

  Таким чином, можна зробити висновок про великий ступінь розчарування "просунутої" частини українського суспільства не тільки в старих, але й в нових політичних проектах. Зформувався запит на нові політсили та лідерів. Також мають популярність партії, які ще не побували у парламенті.

  Теги : Саакашвілі БПП рейтинг Самопоміч голосування facebook демократичний альянс
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів