Частину нардепів готуються вигнати з Ради

  22 Лютого, 2017 14:56
  "Радикали" пропонують забирати мандат у нардепів з подвійним громадянством.

  Олег Ляшко заявив, що його Радикальна партія ініціюватиме законопроект, згідно із яким  депутатів із подвійним громадянством позбавлятимуть мандата.

  Про це він заявив під час виступу у Верховній Раді, передає кореспондент UA1.

  "Пропоную колегам з інших фракцій долучитися до підписання законопроекту, який передбачатиме відповідальність за наявність іншого, ніж українське, громадянство. Ми пропонуємо народних депутатів України, які мають інше, ніж українське, громадянство позбавляти мандата народного депутата України", – йдеться в заяві.

  При цьому, підкреслюється, він додав, що подібна норма має стосуватися також держслужбовців та наголосив, що "у разі виявлення подвійного громадянства, такий чиновник повинен бути звільненим і притягнутим до кримінальної відповідальності" – "Оскільки Конституція забороняє подвійне громадянство, а жодної санкції за це не передбачено, ми маємо тут депутатів, які крім українського громадянства мають російське громадянство, мають громадянство інших країн. Ми вважаємо, що в умовах відбиття російської агресії це абсолютно неприпустима річ".

  Нагадаємо, Олег Ляшко разом зі своїм заступником по Радикальній партії Юрієм Сухіним провели 10-денні новорічні канікули на тайському острові Пукет – квитки на літак обійшлися лідеру радикалів та його супутнику в понад 200 тис. гривень.

  Теги : Ляшко Радикальна партія
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів