Нардепи з Одещини підтримали Шокіна в конфлікті з Сакварелідзе

  26 Березня, 2016 18:56
  ГПУ оприлюднила листа обраних від Одеської області нардепів до Шокіна з вимогою звільнення Сакварелідзе.
  Фото з відкритих джерел

  Обрані від Одеської області нардепи підтримали звернення керівників територіальних прокуратур України до Генпрокурора про звільнення Давіда Сакварелідзе з посади заступника Генпрокурора-прокурора Одещини та органів прокуратури взагалі.

  Про це йдеться в оприлюдненому на сайті ГПУ листі нардепів до Віктора Шокіна. Підпис під листом поставили Дмитро Голубов  та Олександр Урбанський (БПП), Євген Дейдей та Павло Унгурян ("Народний Фронт"), Сергій Ківалов (позафракційний), Олександр Пресман, Василь Гуляєв та Дмитро Барвіненко ("Відродження").  У листі нардепи стверджують, що "наразі переважна більшість прокурорів районів Одещини не сприймають Сакварелідзе на займаній ним посаді", наголошують на його некомпетентності та непрофесіоналізмі, звинувачують у "вірній службі у якості "місцевого посіпаки" чинного губернатора Одеської області Міхеїла Саакашівлі на його не менш популістських заходах".

  Як відомо, напередодні керівники більшості обласних прокуратур підписали колективний лист до Шокіна, у якому висловили йому свою підтримку в конфлікті з Сакварелідзе.

  Теги : ГПУ шокін Саакашвілі сакварелідзе БПП одеська область Ківалов Народний Фронт Відродження дмитро голубов
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів