Нардепи вже хочуть відкликати голоси за закон про реструктуризацію кредитів

  3 Липня, 2015 09:15
  Після критики прийнятого закону деякі депутати заявили, що відкличуть свої голоси.

  Двоє народних депутатів уже хочуть відкликати свої голоси за закон про реструктуризацію валютних кредитів. Мова йде про нардепа з "Батьківщини" Ігоря Луценка та депутата від "БПП" Олександра Черненка.

  Про це вони написали у соцмережі Facebook. За їх словами, вони просто не зорієнтувались через "бардак" у сесійній залі.

  Зокрема, Ігор Луценко вважає свій вчинок "ідіотським". Він написав, що не чув, що закон №1558 приймають в цілому, пізніше для нього це стало шоком.

  Друзі, я поступив як ідіот.Завтра відкликаю голос.Для мене був шок, коли прийшовши додому і переглянувши підсумки голо...

  Posted by Igor Lutsenko on Thursday, July 2, 2015


  Олександр Черненко, у свою чергу, написав, що "просто не розібрався в тому бардаку, який стояв в залі". Він запевнив, що виступає проти цього закону і пообіцяв відкликати свій голос.

  Завтра відкличу свій голос за 1558-1. В тому бардаку, який стояв в залі просто не розібрався. Це не виправдання, просто ...

  Posted by Олександр Черненко on Thursday, July 2, 2015

   

  Як повідомлялось, вчора парламент із другої спроби підтримав закон про реструктуризацію валютних кредитів. Так, цим законом банкам дозволяється примусова конвертація валютних кредитів громадян за заниженим курсом - 5,05 грн за долар. За рішення віддали свій голос 229 народних депутатів при необхідних 226.

  Водночас в Національному банку вважають, що закон обвалить весь банківський ринок.

  Теги : закон Ігор Луценко реструктуризація валютні кредити Олександр Черненко
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів