Нардепи допустили в Україну іноземних військових для навчань

  25 Грудня, 2015 09:51
  Наступного року на території України пройдуть чотири міжнародні навчання.

  Верховна Рада дозволила допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України в 2016 році для участі у багатонаціональних навчаннях.

  Відповідний проект закону підтримали 239 народних депутатів.

  Згідно із законом, в 2016 році на території України пройдуть чотири навчання за участю іноземних підрозділів.

  Так, перше навчання проходитиме весь рік на Яворівському полігоні за участю до 3 тис. військових зі США і до 2 тис. –  від інших країн-членів НАТО і програми "Партнерство заради миру". Україна буде представлена на навчаннях 10 тис. військових.

  Також планується проведення багатонаціонального навчання "Кленова арка 2016", загальна чисельність учасників якого становитиме до 1,2 тис військовослужбовців.

  Українсько-американські навчання Sea Brezze 2016 передбачають загальну кількість учасників до 3 тис. військовослужбовців. Також планується проведення українсько-американських навчань Rapid Trident 2016, чисельність учасників яких становитиме до 3 тис. військових.

  Фінансові витрати передбачається здійснити в межах асигнувань за бюджетною програмою "Забезпечення діяльності Збройних Сил України та підготовка військ", які будуть виділені Міноборони у 2016 році. Для проведення навчань планується використати 16 млн 923,8 тис. гривень.

  Теги : військові навчання Верховна Рада
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів