Нардепи-мільйонери найгірше відвідують засідання комітетів. Інфографіка

  2 Вересня, 2015 17:28
  Найкращий показник відвідуваності у нардепів із "середнім" рівнем доходів.
  Один із найбагатших депутатів Вадим Новинський (
  Один із найбагатших депутатів Вадим Новинський ("Опозиційний блок")

  Аналіз відвідувань депутатами засідань комітетів під час роботи перших двох сесій Верховної Ради VIII скликання засвідчив, що найгірше їх відвідують нардепи –мільйонери.

  Про це йдеться у відповідному аналізі, який провела громадська мережа "Опора", вивчивши декларації народних депутатів.

  Активісти виокремили чотири групи парламентарів за рівнем їх доходів: дохід до 100 тис. грн – 93 депутата; від 100 до 500 тис. грн – 180 депутатів; від 500 тисяч до 1 мільйона – 44 депутата; понад 1 мільйон – 96 депутатів.

  Згідно аналізу, найкращий показник відвідуваності у нардепів з рівнем доходів від 500 тис. до 1 млн гривень. На другому місці – "найбідніші" депутати, на третьому – депутати з доходом від 100 до 500 тис. гривень.

  Найгірше ж ходять на засідання комітетів народні депутати з доходом у понад мільйон гривень. Серед них – Віталій Хомутиннік (група "Відродження"), Вадим Новинський ("Опозиційний блок"), Сергій Мартиняк (група "Воля народу"), Аркадій Корнацький (БПП), Денис Дзензерський ("Народний фронт") та інші.

  Відповідно до декларацій, найбільше мільйонерів у фракції "Блок Петра Порошенка" (29 осіб), в "Опозиційному блоці" (14 осіб), групі "Воля народу" (12 осіб), групі "Відродження" – 10 осіб.

  Теги : Верховна Рада мільйонери народні депутати
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів