Нардеп від "Народного фронту" намагався захопити підприємство на Кіровоградщині

  28 Червня, 2017 11:07
  Під час рейдерського захоплення підприємства на місце конфлікту прибули поліцейські та жорстко побили ветеранів АТО, які його охороняли.

  На Кіровоградщині поліція затримала кілька десятків ветеранів АТО, які намагалися допомогти місцевому фермеру запобігти рейдерському захопленню його підприємства.

  Про це пишуть очевидці подій на Facebook.

  За словами ветерана батальйону "Донбас" і власника охоронного підприємства Євгена Шевченка, на підприємство фермера з села Бережинка напала група "тітушок" – вони спробували силою захопити підприємство. На допомогу фермерові прийшли бійці "Донбасу" і "Айдару".

  "Рейдери з охоронної компанії "Борисфен", яку контролює нардеп від "Народного фронту" Юрій Береза спробували захопити головний офіс підприємства, але повстали селяни. Поліція на виклики не приїжджала протягом двох годин. Приїхавши, коли селяни вгамували "тітушок" і власноруч затримали тридцять одну особу", – розповів Шевченко.

  Пізніше фермера викликали на допит в прокуратуру, під час якого його госпіталізували з серцевим нападом. Водночас у село прибули озброєні поліцейські і затримали ветеранів АТО, які охороняли підприємство.



  Як додає Шевченко, під час затримання поліцейські серйозно побили ветеранів та відібрали гроші без оформлення протоколів.

  Після затримання ветеранів та інших захисників підприємства їх намагалися вивезти автобусами з села. Проте місцеві жителі перекрили дорогу та автобус із затриманими, тож ветеранів відпустили.



  Конфлікту передувала спроба рейдерського захоплення підприємства шляхом оформлення фіктивної угоди дарування. Згідно з висновками Київського інституту судової експертизи, підпис фермера була підроблена. У той же час, експертиза обласної прокуратури підтвердила достовірність підпису.

  Нагадаємо, американський інвестор, власник Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ" Ігор Бойко розповів деталі рейдерського захоплення його підприємства за вказівкою міністра внутрішніх справ Арсена Авакова і народного депутата України від фракції "Народний фронт" Сергія Пашинського.

  Теги : Відео побиття конфлікт Кіровоградська область Народний Фронт національна поліція Береза Юрій ветерани АТО рейдерство
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів