Нардеп від БПП контролює "Центренерго" і шахту "Краснолиманська" – ЗМІ

  21 Червня, 2016 16:25
  ЗМІ з'ясували, що нардеп Тригубенко наживається на схемах в енергетиці.
  Сергій Тригубенко
  Сергій Тригубенко

  Нардеп від БПП Сергій Тригубенко, якого також називають людиною Ігоря Кононенка, контролює "Центренерго" й шахту "Краснолиманська".

  Про це йдеться у програмі "Наші гроші".

  "Наприкінці 2015 року компанія "Торгівельний Дім – Ресурс", пов'язана на той час з помічником нардепа Тригубенка Ігорем Тупіковим, без тендеру отримала замовлення від держкомпанії "Центренерго" на півмільярда гривень. Саме Тупіков значився серед засновників фірми. Нікому невідома харківська компанія купувала вугілля для "Центренерго" у держшахти "Краснолиманська". Кілька підписів на парі папірців  –  і вугілля як і раніше їде з держшахти на держенерго, а от гроші за нього осідають на фракції БПП",  –  підкреслюють автори програми.

  При цьому зазначається: про вплив Тригубенка, який заявив, що ні назва компанії "Торгівельний Дім – Ресурс", ні ім'я Тупікова йому не відомі, на Краснолиманську шахту заявляло і її колишнє керівництво  –  "Потім все начальство дружно посадили і крики припинились. Компанія помічника Тригубенка отримала своє замовлення, а потім і право видобувати вугілля на пластах шахти, віджавши це право у відомого вугільного бізнесмена Кузяри".

  Крім того, наголошується: зараз помічником міністра енергетика Ігоря Насалика працює Юлія Сьомик, яка раніше була помічником Тригубенка, чий рідний брат Віталій є керівником управління ГПУ з питань представництва інтересів громадянина або держави в суді  –  "Якщо взяти до уваги вплив Кононенка на ГПУ, це підтверджує тісний зв'язок Тригубенка з Кононенком".

  Водночас зазначається: раніше серед помічників Тригубенка був Ігор Балабанов, який у 2015 році очолював "Центренерго".

  Теги : ГПУ БПП центренерго Ігор Кононенко краснолиманська Насалик
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів