Нардеп Пашинський покриває обман вкладників "Фортуна-Банку"

  10 Жовтня, 2016 16:31
  Власник фактично збанкрутілого банку Тищенко не повертає вклади і бере мільйонні кредити у НБУ.

  "Фортуна-Банк", який належить Сергію Тищенку, другу депутата Сергія Пашинського, попри фактичне банкрутство, продовжує працювати за рахунок кредитів на рефінансування від Національного банку України.

  Про це йдеться в журналістському розслідуванні видання "МИР".

  Банк Тищенко, стверджують журналісти, вже давно не лише не виплачує відсотки за вкладами, але й не повертає самі вклади, за якими минув термін дії.

  Також, згідно з результатами аудиту фінансових звітів "Фортуна-Банку", проведеного ТОВ "БДО", банк багато разів порушував фінансові нормативи Нацбанку, а також приховував у звітності ключову інформацію.

  Однак це не завадило НБУ виділити "Фортуна-Банку" кредитів під сумнівне забезпечення в розмірі більш ніж 100 млн гривень.

  Допоміг грошима Тищенко ще один державний банк – ПАТ "Укрексімбанк", який надав "Фортуна-Банку" 10 млн доларів.

  Однак настільки суттєві грошові вливання ніяк не вплинули на виконання зобов'язань банку перед вкладниками. Понад те, журналісти підозрюють, що Тищенко має намір перевести борг з "Фортуна-Банку" на будь-яку іншу компанію. У результаті такої оборудки постраждають не лише вкладники банку, але й державний "Укрексімбанк", а значить, і держава.

  Подібну вседозволеність власника "Фортуна-Банку" журналісти пояснюють саме його дружбою з народним депутатом від "Народного фронту" Сергієм Пашинським. Тищенко, який "прославився" діяльністю свого бандитського угруповання, завдяки одіозному "фронтовику" заручився підтримкою Адміністрації президента і голови НБУ Валерії Гонтаревої.

  Саме тому в фактично збанкрутілий "Фортуна-Банк" до цих пір не введено тимчасову адміністрацію, а звернення постраждалих клієнтів НБУ залишає без уваги.

  Нагадаємо, на рахунках банку Тищенко знаходяться кошти, отримані державою за реалізацію (тому ж Тищенку) конфіскованого палива олігарха Курченка.

  Теги : кредит банк нбу сергій пашинський укрексімбанк гонтарева Курченко банкрут сергій тищенко Фортуна-Банк
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів