Нардеп із "Самопомочі" просить Раду зняти з нього недоторканність

  22 Грудня, 2016 20:14
  Парламентар заявив, що хоче без жодного імунітету боротися зі свавіллям Генпрокуратури та податкової міліції.

  Народний депутат від "Самопомочі" Андрій Журжій просить, аби Верховна Рада дала згоду на притягнення його до кримінальної відповідальності.

  Як повідомляє прес-служба політсили, у четвер нардеп подав голові Верховної Ради заяву про позбавлення його депутатської недоторканності.

  Журжій зазначив, що після того, як він ініціював збір підписів під проектом постанови про звільнення глави Державної фіскальної служби Романа Насірова, у ЗМІ з’явилася інформація про розпочаті щодо нього кримінальні провадження.

  За словами нардепа, якщо за цими справами стоїть щось більше, ніж політичні заяви, то генпрокурор має негайно внести подання на скасування його недоторканності.

  "Я хочу захищатись від свавілля ГПУ та податкової міліції як звичайний громадянин, без жодних імунітетів!", – заявив парламентар.

  На думку Журжія, Генпрокуратура та податкова міліція вміють лише вибивати кошти із бізнесу й переслідувати політичних опонентів.

  Нардеп переконаний, що для того, аби суспільство побачило, чим насправді займаються правоохоронні органи й куди йдуть кошти платників податків, кримінальні справи проти нього повинні стати публічними й показовими.

  Теги : ГПУ недоторканність Самопоміч ДФС Андрій Журжій
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів