Нардеп Хомутиннік позичив третім особам понад 400 млн грн, Кличко – 300 млн грн

  23 Липня, 2018 17:03
  Журналісти склали рейтинг найбільших позикодавців серед державних чиновників.

  Народний депутат Віталій Хомутиннік виявився найбільшим позикодавцем серед державних службовців. Загальна сума всіх позичених парламентарем і його дружиною коштів у перерахунку на гривні за курсом на 31 грудня 2017 року складає понад 408 млн гривень, пише bihus.info.

  На другому місці опинився харківський бізнесмен, власник готелів, телеканалів і ресторанів і за сумісництвом депутат Харківської міської ради Олександр Давтян. Треті особи заборгували їм з дружиною 12,5 млн доларів, або понад 350 млн гривень у національний валюті.

  Третє місце зайняв мер Києва Віталій Кличко – він позичив третім особам 300 млн гривень. Четверте місце у рейтингу за нардепом Юрієм Дерев’янком, який позичив своєму брату Олегу 10,5 млн доларів. Закриває першу п’ятірку позикодавців депутат Київської міської ради Костянтин Яловий, дружині якого заборгували 225 млн гривень.

  У другу п’ятірку потрапила ще низка депутатів – Енергодарської міськради Запорізької області Сергій Хоролець, нардепи Ярослав Дубневич і Вадим Нестеренко, Харківської облради Альберт Кононенко й Одеської – Олег Кутаделадзе.

  Як відомо, у першій половині липня 2018 року народні депутати і працівники апарату Верховної Ради отримали 16,3 млн гривень відпускних.

  Теги : Віталій Кличко Дубневич хомутиннік юрій дерев’янко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів