Наливайченко: США передали Порошенку матеріали стосовно офшорів Гонтаревої

  2 Квiтня, 2016 18:13
  Екс-глава СБУ заявив, що на закритих переговорах у США Порошенку були надані матеріали щодо корупційних дій глави НБУ.

  Під час закритої частини переговорів у США Президенту України Петру Порошенку були надані матеріали стосовно керівництва Національного банку України.

  Про це в ефірі Шустер LIVE заявив екс- глава СБУ, глава громадської організації "Антикорупційне рух" Валентин Наливайченко.

  "Це - документи по офшорам, до яких має відношення Гонтарева та її найближчі юристи, зокрема, громадянин України Пасенюк (Макар Пасенюк - глава інвестиційного департаменту компанії ICU, яку до приходу в НБУ влітку 2014 року очолювала Гонтарєва - Ред.): вони додумалися на території Сполучених Штатів, використовувати вкрадені в Україні гроші і через офшорну компанію найняти фірму, щоб піарити "успіхи" уряду і глави Нацбанку", - йдеться в заяві.

  Крім того, Наливайченко наголосив: "Громадськість повинна проконтролювати, щоб ці документи були передані в Украні для проведення розслідування, а не "загубились" десь у владних коридорах".

  Як повідомлялось раніше, глава Національного банку України Валерія Гонтарева задекларувала 26,8 млн гривень доходів за 2015 рік.

  Теги : США СБУ нбу Валентин Наливайченко офшор гонтарева Україна Антикорупційний рух Валентина Наливайченка
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів