Наливайченко передав органам заяви на чиновників-корупціонерів

  18 Травня, 2016 14:05
  Колишній начальник СБУ вимагає розслідувати діяльність двох пов'язаних з компанією INTRACO офшорів: Kitromi Limited i Vincenz Limited.
  Валентин Наливайченко
  Валентин Наливайченко

  Екс-очільник Служби безпеки Валентин Наливайченко передав Національному антикорупційному бюро, Генеральній прокуратурі і парламентському комітету з питань запобігання і протидії корупції заяви про факти корупції чиновників.

  Про це він написав у соцмережі Facebook.

  Колишній начальник спецвідомства нагадав, що минулого року інформував зазначені інституції про ймовірну причетність нардепа Ігора Кононенка до діяльності зареєстрованої на Британських Віргінських островах офшорної компанії INTRACO Management Ltd.

  Наливайченко наголосив, що громадськість так і не дізналася результатів розслідування. Цього разу він вимагає розслідувати діяльність ще двох пов'язаних з INTRACO офшорів: Kitromi Limited i Vincenz Limited.

  Раніше екс-голова СБУ Валентин Наливайченко повідомив, що Сполучені Штати передали Україні матеріали щодо корупційних діянь впливових посадовцівкраїни. Зокрема, голови Нацбанку Валерії Гонтаревої.

  Теги : корупція ГПУ Валентин Наливайченко чиновники НАБУ
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів