"Нафтогаз" придбає Mercedes за 5 млн для безпеки Коболєва

  2 Серпня, 2016 18:24
  Керівництво компанії вважає таку суму співвідносною із загрозами з боку "Газпрому".

  У "Нафтогазі" пояснили необхідність купівлі бронеавтомобіля для глави компанії Андрія Коболєва ризиками, пов'язаними з процесом в Стокгольмському арбітражі.

  Про це повідомляє ЕП, зазначаючи, що рішення про закупівлю бронеавтомобіля прийняло правління компанії, оскільки "глава "Нафтогазу" є не тільки свідком у справі, а й керівником компанії-позивача, особою, яка діє від імені компанії і приймає всі пов'язані з цим позовом рішення".

  "Підставою для прийняття рішення є стандартна бізнес-логіка, схожа за своєю суттю на покупку страхового поліса: краще витратити невеликий відсоток зараз і мінімізувати ризик втрати активу (всього, або значної частини) в майбутньому. Активом є потенційна вигода від виграшу в Стогольмском арбітражі", – зазначають в компанії.

  Разом з тим, в компанії зазначили, що купівля бронеавтомобіля може бути скасована, оскільки компанії запропонували взяти аналогічний автомобіль в безкоштовне користування – "Якщо ця інформація знайде своє підтвердження найближчим часом, то результати тендеру будуть скасовані, а ми скористаємося вказаною пропозицією".

  Теги : Нафтогаз Газпром стокгольмський арбітраж Андрій Коболєв
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів