Нацполіція загубила справу про продаж Єремеєвим палива державі по завищеним цінам

  14 Липня, 2016 10:34
  Документи кримінального провадження про зловживання на продажі нафтопродуктів "просто" загубилися.
  Ігор Єремеєв
  Ігор Єремеєв

  Головне управління Національної поліції в місті Києві загубило документи кримінального провадження щодо законності закупівлі "Укртрансгазом" у 2014 році нафтопродуктів за завищеними цінами у компанії "ВОГ Рітейл".

  Про це повідомили у Центрі протидії корупції.

  У Центрі заявили, що отримали листа від начальника головного управління столичної Нацполіції Андрія Крищенко, в якому йшлося про втрату провадження. Керівник столичної поліції у листі повідомив про відкриття службового розслідування, щодо виявлення винних у втраті документів.

  Активісти нагадали, що у вересні 2014 року вони добилися у Подільському райуправлінні МВС відкриття кримінального провадження за фактом переплати коштів державним підприємством "Укртрансгаз" компанії "ВОГ Рітейл", яка належала покійному народному депутату Ігорю Єремеєву. Кримінальне провадження №12014100070006355 було відкрите за ч. 1 ст. 191 Кримінального кодексу – привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.

  У 2014 році слідчі перевіряли законність дій посадовців "Укртрансгазу" під час закупівлі пального у Єремеєва за завищеними цінами на 19,22 млн грн. За десять місяців розслідування про підозру нікому повідомлено не було, а у червні 2015 року прокуратура Подільського району Києва забрала у слідчого МВС матеріали кримінального провадження і назад не повернула.

  Теги : крищенко Ігор Єремеєв Укртрансгаз національна поліція WOG
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів