Начальник поліції охорони Будник приховав свої статки під час декларування

  2 Листопада, 2016 16:41
  Генерал Будник має розкішні авто та елітну нерухомість, при цьому майже не має грошей.

  Начальник Департаменту поліції охорони генерал Сергій Будник задекларував розкішний маєток в елітному передмісті Києва, площею 523,9 кв. м та дві квартири. Також колишній одіозний даїшник задекларував 3 авто. На самого Будника оформлено лише недорогий Chevrolet. А ось на дружину та доньку поліціянта оформлено два дорогі позашляховики – Toyota RAV4 та Lexus RX400.

  Окрім цього у начальника поліції охорони є декілька великих, дорогих ділянок землі в престижному Києво-Святошинському районі. Сам лише маєток такої великої площі за оцінками ріелторів коштує не менш ніж 2-3 млн доларів.

  У порівнянні з дуже дорогим майном генерал Будник задекларував доволі скромні статки в грошових активах – усього 90 тис. гривень. Зарплата поліціянта за 2015 рік склала 163 тис. гривень. Таким чином, грошові заощадження та зарплатня зовсім не відповідають майну, яке має генерал. Така невідповідність наводить на думку, що начальник поліції охорони має значно більше готівкових коштів, які просто не вказав у своїй декларації.

  Варто зауважити, що ім’я Сергія Будника пов’язане з гучними корупційними скандалами в ДАІ часів президентства Януковича. Будника звинувачували у розкраданні 1,2 млн доларів, які ДАІ повинна була використати на закупівлю камер спостереження на дорогах.

  Після Революції гідності від люстрації генерала Будника врятувала посада в Департаменті поліції охорони. Співробітники цієї служби за розпорядженням глави МВС Арсена Авакова не підлягали ані переатестації, ані люстрації. Наприкінці 2015 – на початку 2016 рр. генерал Будник фігурує в скандалі з рейдерським захопленням Житомирської кондитерської фабрики «ЖЛ». За наказом генерала бійці поліції охорони надали допомогу бандитам, які захопили фабрику.

  Теги : поліцейські поліція охорони «ЖЛ» Сергій Будник рейдерство е-декларування
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів