Начальник поліції Києва виступив за декриміналізацію зберігання наркотиків

  3 Серпня, 2018 21:43
  Андрій Крищенко зазначив, що не всі наркомани є наркоторговцями.

  Начальник Головного управління Нацполіціі Києва Андрій Крищенко виступає за декриміналізацію зберігання легких наркотиків. Про це він заявив в інтерв'ю інтернет-виданню Лівий берег.

  "Може, я висловлю крамольну думку і мене засудять багато колег, але я б зберігання наркотиків вивів би в адміністративну площину. Декриміналізувати. І чітко прописав зберігання з метою збуту, обсяг і кількість," – сказав він.

  За його словами, затриманим дуже часто оголошуються підозри в скоєнні такого злочину, як зберігання наркотиків. Але не всі наркомани є наркоторговцями.

  "Якщо в кишені у людини сигарета – зрозуміло, що це для себе. А якщо у нього в кишені 10 пакетиків, розфасованих по сигаретах, то це вже зберігання з метою збуту. І відсутність цього поділу сильно засмічує нашу роботу", - пояснює він.

  При цьому правоохоронець виступає проти легалізації легких наркотиків. "Я - не прихильник легалізації, не вважаю, що це поліпшить ситуацію або наповнить бюджет", - підсумував Крищенко.

  Нагадаємо, прокуратура Харківської області порушила кримінальне виробництво по відношенню до поліцейських, які вимагали 10 тис. Гривень від водія за непритягнення до відповідальності за нібито нетверезий водіння.

  Теги : МВС крищенко національна поліція
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів