Набула чинності постанова про збір мита з російського імпорту (доповнено)

  2 Сiчня, 2016 11:38
  Відсьогодні для російських товарів замість нульової ставки, яка діє згідно з угодою про встановлення режиму вільної торгівлі між країнами СНД, починає діяти режим найбільшого сприяння.
  Фото з відкритих джерел

  Сьогодні набрали чинності мита, запроваджені Україною для товарів з Російської Федерації, прийняті постановою кабміну 30 грудня 2015 року.

  Так, для російських товарів замість нульової ставки, яка діє згідно з угодою про встановлення режиму вільної торгівлі між країнами СНД, відтепер починає діяти режим найбільшого сприяння (максимальний рівень, дозволений умовами членства України в СОТ для країн-членів цієї організації – ред.).

  Також з 10 січня 2016 року пропонується заборонити ввезення в Україну з РФ низки товарів: горілки і пива, м'яса та м'ясних продуктів (яловичини, свинини і м'яса птиці – ред.), рибопродуктів, низки молочних продуктів (йогуртів, кефіру, сирів – ред.), кави і чаю, кондитерських виробів (шоколаду, карамелі, вафель), хлібобулочних і макаронних виробів, соусів, а також їжі для котів та собак.

  З непродовольчих товарів під заборону потрапили шампуні і гелі, цигарки з фільтром, добрива, дизель-електричні локомотиви, а також обладнання для залізниць та трамвайних колій.

  Наголосимо, що згідно з текстом постанови, вона "втрачає чинність 5 серпня 2016 року або після скасування заборони ввезення на митну територію Російської Федерації товарів сільськогосподарського призначення, продукції та сировини, що походять з України".

  Як відомо, з 1 січня 2016 року в Росії почали знищувати санкційну продукцію з України та Туреччини.

  Теги : Росія заборона імпорт Україна мито СНД
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів