Набула чинності постанова про особливий порядок на Донбасі

  8 Квiтня, 2015 14:25
  Постанова ВР прийнята відповідно до закону про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донбасу та резолюції Ради Безпеки ООН.

  Від сьогодні набула чинності постанова Верховної Ради "Про визначення окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей, в яких запроваджується особливий порядок місцевого самоврядування".

  Текст документа та додаток із переліком відповідних населених пунктів опубліковані в офіційній парламентській газеті "Голос України".

  Так, до списку входять 85 міст, селищ та сіл, а також залізничні станції, перехрестя доріг і шахти. Зазначається, що це лінія, визначена Генеральним штабом Збройних Сил України, та розроблена на підставі доповнення до мінського меморандуму від 19 вересня 2014 року.

  Запроваджується особливе самоврядування на три роки.

  Нагадаємо, Верховна Рада прийняла цю постанову 17 березня, а також внесла зміни до закону "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей", згідно з якими особливий порядок почне діяти тільки після проведення позачергових виборів у відповідності до Конституції України.
  Теги : Верховна Рада Донбас постанова особливий порядок
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів