НАБУ з'ясовує, хто накачав фігуранта "справи Онищенка" метамфетаміном

  2 Липня, 2016 14:04
  Суд щодо збільшення застави Пісному перенесли, оскільки підозрюваний був непритомним.
  В залі суду
  В залі суду

  Прокурор САП Роман Синків у коментарі ЗМІ заявив, що представники антикорупційних структур з'ясовують, яким чином у кров фігуранта "справи Онищенка" Валерія Пісного потрапив препарат метамфетамін.

  "Лікарі стверджують, що цей препарат не входить до складу жодного лікарського засобу, якими лікують Пісного. Ми припускаємо, що метамфетамін йому вколов хтось сторонній, щоб він був у такому стані, як є зараз. Цей препарат вводить у стан одурманення, коли людина не розуміє що відбувається", – йдеться в заяві.

  Крім того, він додав, що Апеляційний суд Києва доручив представникам НАБУ охороняти Пісного у палаті до наступного судового засідання, яке відбудеться 20 липня, аби таким чином унеможливити у подальшому введення сторонніми подібних препаратів. 

  Також, за словами Синківа, "НАБУ має забезпечити проведення судово-медичної експертизи, яка встановить, чим спричинений такий стан здоров'я Пісного" – "Родичі не надають частину документів, які можуть допомогти точно встановити його діагноз, а лікарі без історії хвороби за це не беруться".

  Ввечері 1 липня спецзагін НАБУ доправив Пісного із міської лікарні швидкої допомоги до Апеляційного суду Києва, де мала розглядатись скарга Бюро про збільшення для нього застави до 1,6 млрд грн, однак суд перенесли через те, що підозрюваний був непритомним – в крові і сечі Пісного був виявлений метамфетамін.

  Теги : НАБУ Антикорупційна прокуратура справа Онищенка
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів