НАБУ виявило офшори, на які перераховуються хабарі ДФС

  24 Серпня, 2016 18:11
  В Антикорупційному бюро звинуватили посадовців ДФС та Київської митниці в участі в злочинній схемі з недостовірним декларуванням товарів.

  НАБУ виявило офшори, на які перераховуються хабарі співробітникам ДФС.

  Про це повідомляють "Наші гроші", зазначаючи, що згідно з інформацією Бюро, "посадові особи ДФС за пособництва службових осіб Київської митниці, є учасниками злочинної схеми митного оформлення товарів з недостовірним декларуванням товарів та істотним заниженням митної вартості".

  При цьому наголошується: отримувана посадовцями ДФС та Київської митниці неправомірна вигода перераховується підконтрольним посадовим особам ДФС та особам з їхнього близького оточення офшорним компаніям Iris Assets Limited та Abital LP (обидві компанії зареєстровані у Великобританії у травні 2015 року – Iris Assets Limited записана на белізький офшор B2B Consultants LTD, який також є засновником Abital LP – ред.).

  Разом з тим, підкреслюється: згідно з ухвалою Соломянського райсуду Києва від 15 серпня, документи зазначених компаній вивчатимуть на ознаки пов’язаної з ДФС України неправомірної діяльності компетентні органи Латвії.

  Теги : офшор Латвія НАБУ митниця ДФС Солом'янський райсуд
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів