НАБУ викрило причетність адвоката Онищенка до газових схем

  8 Липня, 2016 21:47
  З офісу адвоката Циганкова здійснювалося управління фінансовими операціями низки підприємств з ознаками фіктивності.
  Андрій Циганков
  Андрій Циганков

  Національне антикорупційне бюро України на своєму сайті опублікувало документи, що свідчать про причетність адвоката Андрія Циганкова до діяльності фіктивних підприємств у газовій схемі нардепа Олександра Онищенка.

  Зокрема, відомство оприлюднило відомості щодо IP-адрес управління системою "Клієнт-банк" 5 підприємств з ознаками фіктивності, а саме ТОВ "Атмос Плюс", ТОВ "Дарвей Трейд", ТОВ "Фалком Сервіс", ТОВ "Одін Груп Сервіс" і ТОВ "Центр Паритет".

  За даними НАБУ, загалом через рахунки цих фіктивних підприємств у період з 13 жовтня 2014 року по 26 березня 2015-го було здійснено 134 операції на загальну суму понад 198 млн гривень.

  Майже половина із них, зазначають у відомстві, були здійснені з використанням  IP-адрес, які надавались Циганкову за договором надання телекомунікаційних  послуг №2006425.

  У НАБУ наголошують, що отримані документи підтверджують, що з офісу Циганкова здійснювалося управління фінансовими операціями низки фіктивних підприємств, які конвертували в готівку кошти, одержані внаслідок реалізації газу, видобутого у межах спільної діяльності з ПАТ "Укргазвидобування".

  Нагадаємо, раніше Антикорупційне бюро назвало прізвища 3 адвокатів, причетних до злочинної діяльності Онищенка, серед яких і Циганков.

  Теги : НАБУ Укргазвидобування олександр онищенко Циганков
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів