НАБУ та САП відпустили за кордон важливого фігуранта справи про "чорну бухгалтерію" ПР

  12 Листопада, 2016 16:52
  ЗМІ дізналися ім'я людини, яка заповнювала документи "чорної бухгалтерії" ПР, якій, однак, НАБУ та САП не оголосили підозру.

  Інформацію про виплати до документів "чорної бухгалтерії" Партії регіонів вносив Євген Калюжний – брат екс-нардепа від ПР Віталія Калюжного.

  Про це, посилаючись на інформацію від декількох "донорів" "чорної каси" ПР, повідомляє DT.UA, зазначаючи при цьому, що наразі Калюжний перебуває поза межами України – так і не отримавши від НАБУ або САП оголошення про підозру за жодним кримінальним провадженням.

  Разом з цим, наголошується: в НАБУ і САП уникають відповідей на прямі питання про деталі справи Калюжного – "Редакція відправила в НАБУ і САП запити про долю Калюжного, його ймовірні допити і відповідальність силовиків за те, що зазначений громадянин втік з України. Обидва антикорупційних органи майже "під копірку" вирішили роз'яснити журналістам закон "Про доступ до публічної інформації" та інші положення законодавства, згідно з якими відповідей на зазначені питання вони надати не можуть".

  НагадаємоСАП не хоче починати розслідувати причетність голови ЦВК до "чорної бухгалтерії" ПР.

  Теги : Партія регіонів НАБУ Антикорупційна прокуратура чорна бухгалтерія
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів