НАБУ розслідує завдання збитків на 20 мільйонів "Борисполю" компанією Коломойського

  30 Листопада, 2017 12:14
  Аеропорт "Бориспіль" зазнав збитків у 20 млн гривень внаслідок перерахунку заборгованості "Міжнародних авіаліній України".

  НАБУ розслідує завдання міжнародному аеропорту "Бориспіль" 20 млн гривень збитків внаслідок перерахунку заборгованості авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України".

  Про це йдеться в матеріалах Солом'янського районного суду Києва, передають "Українські Новини".

  У ході слідчих дій було встановлено, що "Бориспіль" і МАУ не мали права застосовувати понижувальні коефіцієнти із січня 2013 року по 31 січня 2014 року, оскільки між ними не було домовленостей про це.

  Раніше МАУ вимагала встановити для неї з 2013 року понижувальний коефіцієнт у розмірі 0,5 на наземне обслуговування й додаткові послуги за умови, що загальна кількість пасажирів, що прибули й відправлені з/в "Бориспіль" на її рейсах за попередній рік, становила щонайменше 2 млн пасажирів.

  Детективи НАБУ встановили, що зазначена умова МАУ вже існувала, оскільки у 2012 році компанія перевезла понад 2,2 млн пасажирів, а в 2013 році – понад 3 млн пасажирів.

  Слід зазначити, що Солом'янський райсуд частково задовольнив клопотання НАБУ й надав доступ до інформації про мобільні переговори голови наглядової ради й співвласника МАУ Арона Майберга за період з 30 грудня 2014 року по 30 вересня 2017 року.

  Раніше повідомлялося, що Служба безпеки України проводить обшуки в будівлі Національного антикорупційного бюро України.

  Теги : НАБУ МАУ аеропорт "Бориспіль"
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів