Луценка визнали некомпетентним

  6 Березня, 2017 18:12
  Глава ГПУ знайшов помилки у врученні підозри Насірову представниками НАБУ.

  Національне антикорупційне бюро України прокоментувало скаргу генерального прокурора України Юрія Луценка, який знайшов помилки у врученні підозри представниками НАБУ керівнику ДФС Роману Насірову.

  Про це повідомляє прес-служба НАБУ на Facebook.

  Згідно з повідомленням, термін вручення повідомлення про підозру визначає не слідство, а законодавство України. Також у незалежному слідчому органі наголосили, що в момент вручення підозри Насіров знаходився у задовільному стані та не потребував медичного втручання.

  У НАБУ додали, що оскільки вручення повідомлення про підозру є процесуальною, а не слідчою дією, тому норма про заборону вчинення у проміжок часу з 22:00 до 6:00 на відповідну дію не поширюється.

  Крім того у НАБУ наголосили, що їхні представники та прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури діяли в рамках Кримінально-процесуального кодексу України та не порушували жодного закону чи норми.

  Нагадаємо, тимчасово відсторонений від виконання обов’язків глави Державної фіскальної служби Роман Насіров заявив, що має намір відстоювати свої права у законний спосіб. Також представники США в Україні, з огляду на події, що супроводжують розгляд справи Насірова, закликали українську владу у найкоротші терміни створити Антикорупційний суд.

   

  Теги : ГПУ Юрій Луценко НАБУ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів