НАБУ отримало документи з "чорною бухгалтерією" Партії регіонів

  28 Травня, 2016 10:57
  До НАБУ надійшли документи, які свідчать про витрати Партії регіонів на хабарі.

  Екс-перший заступник голови СБУ Віктор Трепак в інтерв'ю DT.UA завив, що НАБУ отримало документи, які свідчать про витрати Партії регіонів на хабарі - у матеріалах фігурують десятки колишніх і нинішніх посадовців найвищого рівня.

  "Це – великий масив документів, які підтверджують тотальну корумпованість влади. Значна частина цих матеріалів - "амбарна книга" корупційних виплат, які систематично здійснювалися за рахунок "общака" або "чорної каси" Партії регіонів. Серед фігурантів цих матеріалів - посадові особи найвищого рівня, міністри та керівники відомств, народні депутати, відомі політики, громадські діячі, представники міжнародних організацій, судді, у т.ч. найвищих судових інстанцій. Отримувачами хабарів були представники багатьох політичних партій - як провладних, так і опозиційних", - йдеться в заяві.

  Трепак наголошує: "На хабарі та інші підкупи було витрачено близько 2 мільярдів доларів. Хабарі у 500 тис. чи 1 млн доларів були мало не нормою. У багатьох випадках вони сягали 5, 8 і навіть 20 мільйонів доларів. Зауважте, готівкою! Переважно це були одноразові "виплати", але й мало місце систематичне отримання хабарів, у деяких випадках воно тривало роками".

  "Посадовці різних рівнів надавали Партії регіонів послуги. При цьому всі фігуранти отримували кошти під особисті підписи - у документах є інформація про те, ким, коли і який саме злочин було вчинено. "Чорна бухгалтерія" Партії регіонів охоплює дуже тривалий період виплат: термін правління кількох президентів", - підкреслив екс- перший заступник голови СБУ.

  НагадаємоСвятошинський суд Києва відхилив клопотання екс-президента Віктора Януковича про конфіденційність місця його перебування під час надання свідчень в режимі відеоконфернції.

  Теги : СБУ Партія регіонів НАБУ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів