НАБУ обшукує офіс нардепа Онищенка

  16 Березня, 2016 14:24
  Детективи щось шукають в громадській приймальні нардепа.

  Співробітники Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) проводять обшук в громадській приймальні народного депутата від групи "Воля народу" Олександра Онищенка. Про це повідомив телеканал "112 Україна".

  Помічник нардепа Олександр Сергієнко заявив, що приблизно в 9:30 в офісі були представники НАБУ, які не пустили працівників на роботу.

  За словами Сергієнка, детективи НАБУ не надали ні постанови, ні одного документа для законності обшуку.

  "Мене, як помічника народного депутата, який зобов'язаний бути присутнім у приміщенні, коли проводиться обшук або виїмка, не допустили в це приміщення. Також не надали жодних документів, які б свідчили про те, що вони в офісі знаходяться законно. Також хотів би відзначити, що, наскільки мені відомо, Олександр Романович (Онищенко – ред.) 2 дні тому перебував у НАБУ, у нього питали певну інформацію про Мартиненка. А також хотіли, щоб він надав певні свідчення з нього. Оскільки він відмовився це робити, ми маємо ось такі наслідки", – сказав Сергієнко.

  Помічник нардепа розповів, що обшук проводять приблизно 5-6 детективів, і 7 осіб з охорони.

  Як повідомлялося, Онищенко з'явився на допиті в НАБУ, але завчасно покинув кабінет детектива, після того, як дізнався, що його будуть запитувати у справі "Укргазвидобування".

  Теги : обшук НАБУ олександр онищенко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів