НАБУ не виявило правопорушень під час преміювання працівників НАЗК

  13 Вересня, 2017 15:02
  Антикорупційне бюро провело розслідування щодо величезних премій для працівників НАЗК.

  НАБУ вважає, що під час преміювання голови Національного агентства з питань запобігання корупції Наталії Корчак та його членів не було вчинено адміністративного чи кримінального правопорушення.

  Про це йдеться у відповіді НАБУ на запит експерта з питань протидії корупції Гліба Канєвського, яка є в розпорядженні "Української правди".

  В Антикорупційному бюро зазначили, що за результатами проведеного аналізу не було встановлено ознак вчинення кримінального чи адміністративного правопорушення під час преміювання працівників НАЗК. Через це відсутні підстави для направлення інформації та матеріалів до Національної поліції.

  За словами експерта, Нацполіція також має право провести розслідування щодо преміювання членів НАЗК. Саме тому він просив усі зібрані матеріали по Корчак направити до Нацполіції.

  "За можливий конфлікт інтересів – це те, що Корчак собі премії встановлювала без погодження КМУ – протокол про адмінпорушення мають право скласти два органи – НАЗК та Нацполіція", – пояснив Канєвський.

  Як відомо, Корчак самовільно призначала високі премії собі та підлеглим.

  Теги : корупція НАБУ НАЗК Наталія Корчак премія
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів