НАБУ не може розслідувати статки Шокіна

  16 Вересня, 2016 18:22
  Колишній генпрокурор подав декларацію до запуску е-декларування.

  Національне антикорупційне бюро України не має правових підстав для відкриття провадження щодо колишнього генерального прокурора Віктора Шокіна.

  Такою є відповідь НАБУ на звернення народного депутата Мустафи Найєма.

  "Кримінальну відповідальність за статтею 366-1 Кримінального кодексу України передбачено за подання недостовірних відомостей саме в електронній декларації, форму якої встановлено законом "Про запобігання корупції", а Шокіним В.М. подано паперову декларацію, передбачену законом "Про засади запобігання і протидії корупції", – сказано у відповіді.

  У повідомленні НАБУ йдеться про те, що скандального екс-генпрокурора неможливо притягнути до відповідальності за недостовірні дані у декларації, адже кримінальна відповідальність передбачена у разі виявлення невідповідностей саме в електронній декларації.

  Віктор Шокін за 2015 рік подав паперову декларацію.

  Нагадаємо, раніше ЗМІ оприлюднили інформацію щодо статків колишнього генпрокурора Віктора Шокіна. Елітні маєтки в Україні та за кордоном записані на його цивільну дружину та 3-річну доньку. Оформлене на свою родину майно Віктор Шокін в деклараціях не вказував.

  Теги : шокін НАБУ маєток е-декларування
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів