НАБУ має зайнятися заявами Абромавічуса – Добродомов

  3 Лютого, 2016 14:22
  Нардеп Дмитро Добродомов заявив, що сьогоднішні заяви Абромавічуса мають стати предметом розгляду Антикорупційного бюро.

  Заяви Міністра економрозвитку Айвараса Абромавічуса має стати предметом розгляду Національного антикорупційного бюро.

  Про це заявив народний депутат Дмитро Добродомов.

  "По суті, він зробив короткий звіт роботи свого Міністерства, яке зводиться до того, що йому нав'язували корупційні схеми, за його спиною робилися неподобства. В першу чергу - це стосується держпідприємств і називає конкретних людей. Тобто, того самого Ігоря Кононенка, як "сірого кардинала" БПП, чиє ім'я дедалі частіше згадується в питаннях корупційних схем маніпуляцій на держпідприємствах. Йому (Абромавічусу – Ред.) вистачило, принаймні, мужності це визнати і назвати конкретні факти. Тепер ця справа однозначно повинна бути на розгляді НАБУ", - йдеться в заяві.

  При цьому Добродомов наголосив, що заяви Абромавічуса "будуть однією з тем сьогоднішнього засідання парламентського антикорупційного комітету", - йдеться в заяві.

  Нагадаємо, голова спостережної ради ТДВ "ЖЛ" Ігор Бойко наголошує, що Антикорупційне бюро нічого не робить для розслідування рейдерського захоплення Житомирської кондитерської фабрики.

  Теги : Абромавічус БПП мінекономіки НАБУ Дмитро Добродомов Ігор Кононенко
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів