НАБУ "кришує" Авакова і "Народний фронт" – Каплін

  26 Вересня, 2016 09:05
  Нардеп звинуватив антикорупційне бюро у роботі на "Народний фронт".

  Народний депутат Сергій Каплін звинуватив Національне антикорупційне бюро України в роботі на міністра внутрішніх справ Арсена Авакова і парламентську фракцію "Народний фронт".

  Про це парламентар написав на своїй сторінці в Facebook.

  За словами Капліна, у діях НАБУ можна побачити подвійні стандарти, а керівник бюро Артем Ситник у своїх виступах проявляє політичну зацікавленість.

  "Ви не дочекаєтесь, щоб у справах про "рюкзаки Авакова" фігурував Аваков. Щоб у справі "нафтопродуктів Пашинського" фігурувало прізвище Пашинського, у справі "квартир Лещенка" – Лещенко. Ви не побачите взагалі справ на Яценюка….НАБУ перетворюється в адвокацію окремої політсили. Це факт", – написав нардеп.

  Каплін зазначає, що НАБУ виконує адвокатську діяльність "Народного фронту" за державні кошти, які надійшли від платників податків – це 0,77 млрд гривень.

  "Усі разом наші "антикорупціонери" та «захисники громадського спокою" (МВС, Національна поліція, СБУ, РНБО, ГПУ, НАБУ, НАЗК, – ред.) отримають 27 640 000 000 грн. Понад 27 млрд 640 млн грн!!! З кишень простих українців. За півтора роки діяльності цих органів в бюджет повернуто кількасот тисяч гривень, не посаджено жодного міністра, екс-Прем’єра, депутата, голову облдержадміністрації, прокурора або судді. За 70 мільярдів гривень – жодного. Причина на поверхні: ці органи стали філіями партій, їхній головний принцип - принцип подвійних стандартів. Їхня місія – з’їсти гроші вчителів, лікарів, селян, металургів, шахтарів, малого бізнесу і просто простих людей та реального сектора економіки", – додав нардеп.

  Також Каплін повідомив, що буде вимагати створити спеціальної групу Верховної Ради та громадянського суспільства для розслідування результатів роботи НАБУ, і доцільності подальшого фінансування та зміни керівництва бюро.

  Теги : Арсен Аваков Народний Фронт НАБУ Сергій Каплін
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів