НАБУ готує підозру Ляшку через виграші в лотерею – ЗМІ

  12 Квiтня, 2018 20:51
  Лідера "Радикальної партії" підозрюють в незаконному збагаченні.

  Національне антикорупційне бюро України та Спеціалізована антикорупційна прокуратура ймовірно повідомлять про підозру лідеру "Радикальної партії" Олегу Ляшку в одержанні неправомірної вигоди.

  Підозри стосуватимуться виграшів в лотерею, які Ляшко задекларував у 2017 році, повідомило джерело в НАБУ і САП інформаційному-агентству "Українські новини".

  "Імовірність підозри Ляшку дуже велика по лотереї", – відзначило джерело.

  За його інформацією, розслідування стосовно отримання Ляшком неправомірної вигоди ведеться вже кілька місяців. Крім того, джерело зазначило, що найближчим часом слід очікувати від НАБУ і САП активних слідчих дій у цій справі.

  Водночас детективи Бюро отримали доступ до документів щодо всіх виграшів лідера "Радикальної партії" з 1 січня 2017 року по 24 жовтня 2017 року включно.

  Раніше 24 жовтня Ляшко вніс до декларації за 2017 рік виграші від лотереї на суми 283 тис. гривень і 134 тис. гривень. Однак в "Українській національній лотереї" не змогли підтвердити виграші політика в лотерею.

  Нагадаємо, Ляшко додатково задекларував 12 млн гривень зобов'язань за договорами купівлі-продажу нерухомості за 2017 рік.

  Теги : Ляшко декларація Радикальна партія НАБУ Антикорупційна прокуратура
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів