НАБУ доведеться закрити справи проти топ-корупціонерів через введення нульової декларації

  16 Квiтня, 2018 14:06
  Введення нульового декларування легалізує корупційно отримані доходи чиновників.

  У Верховній Раді зареєстрували пакет законопроектів про нульову декларацію.

  Введення "нульової" декларування легалізує корупційно отримані доходи, а також звільнить чиновників від відповідальності за брехню в декларації, передає громадська організація (ГО) Центр протидії корупції (ЦПК).

  За інформацією ГО, у першому законопроекті про нульову декларацію пропонується створити можливість для подання таємної декларації про нелегально отримані доходи та звільнитися від відповідальності. Згідно з другими законопроектом відповідні зміни буде внесено до Податкового кодексу із визначенням ставок податку.

  За словами члена правління ЦПК Олени Щербан, введенням "нульової" декларації народні депутати насправді хочуть легалізувати корупційні статки та убезпечити себе від кримінальної відповідальності.

  Ухвалення вищезгаданих законопроектів створить складнощі для Національного антикорупційного бюро України у розслідуванні справ проти корупціонерів. НАБУ доведеться закрити кримінальні провадження щодо топ-чиновників у разі вступу в дію законопроекту про нульову декларацію.

  Нагадаємо, міський голова Києва Віталій Кличко отримав 5,14 млн гривень доходу за 2017 рік, причому основний вид доходу – роялті.

  Теги : Верховна Рада НАБУ центр протидії корупції нульова декларація декларування
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів