На заводах "Укроборонпрому" виявили нестачу комплектуючих на 48 млн грн

  14 Березня, 2019 22:09
  За словами представника ЗСУ, наразі, за наказом міністра оборони проводиться інвентаризації практично на всіх заводах.

  Лише за рік комісія з інвентаризації виявила на заводах державного концерну "Укроборонпром" нестачу комплектуючих на мільйони гривень.

  Про це повідомив начальник Центрального бронетанкового управління Збройних сил України генерал-майор Юрій Мельник під час засідання ТСК з розслідування відомостей щодо розкрадань в армії, передає УНІАН.

  "Наразі, за наказом міністра оборони (Степана Полторака – Ред.), проводиться інвентаризації практично на всіх заводах. Це Одеський авіаційний завод, Київський бронетанковий завод, Житомирський завод радіотехнічного обладнання, Харківський, Львівський, Миколаївський, Житомирський бронетанковий заводи, "Мотор-січ", – зазначив він.

  Мельник зауважив, що проведення інвентаризації триває вже близько року, і комісія виявила велику нестачу комплектуючих до бронетанкового озброєння та інших видів техніки (як машин, так і вузлів і агрегатів).

  "Щодо бронетанкових заводів, то станом на сьогодні комісія виявила нестачу комплектуючих на суму 9 мільйонів гривень. На Львівському заводі – 1,7 мільйона гривень, на Миколаївському – 6,2 мільйона гривень, на Харківському – 19,7 мільйона гривень, на Житомирському – 8,3 мільйона гривень. Загалом це близько 48 мільйонів", – розповів генерал-майор.

  За його словами, після завершення інвентаризації всі документи передадуть до правоохоронних органів.

  Нагадаємо, на думку більшості з опитуваних українців (44,7%), за корупцію в галузі забезпечення армії відповідальність у першу чергу несе президент Петро Порошенко.

  Теги : ЗСУ Укроборонпром розкрадання ТСК нестача
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів