На окупованих територіях Донбасу виборів не буде - Денисенко

  14 Липня, 2015 11:15
  Депутат зазначив, що на окупованих територіях неможливо проводити вибори у будь-якій країні в світі.

  Депутати домовились, що на місцевих виборах не буде блоків. Про це журналістам у парламенті розповів нардеп від "Блоку Петра Порошенка" Вадим Денисенко, передає кореспондент UA1.

  "Станом на зараз є консенсус щодо відсутності політичних блоків. І домовленість, що буде одна людина в бюлетені, а не як раніше писалося - не більше двох. Це головні правки (до закону про місцеві вибори - Ред.)", - розповів нардеп.

  Денисенко зазначив, що на окупованих територіях Донбасу виборів не буде.

  "На окупованих територіях неможливо проводити вибори у будь-якій країні в світі. Тому що ніде в світі на окупованих територіях вибори не проводяться. Це узгоджується законом про окуповані території, яким це вже узгоджено. Відносно прифронтових зон, то прописується в нормах, що військово-цивільні адміністрації визначають, де неможливо провести вибори. Список населених пунктів, де неможливо провести вибори, на їх думку, передається в ЦВК. Потім приймається рішення, що на цих територіях неможливо провести вибори. Можливо, їх не буде в місті Широкине", - розповів Денисенко.

  Нагадаємо, що в Радикальній партії та "Батьківщині" підтвердили про домовленість депутатів, що на місцеві вибори не йтимуть блоки. Це буде прописано в законі про місцеві вибори. Дискутивним нині залишається питання щодо заборони політичної реклами.

  Теги : Донбас Вадим Денисенко закон про місцеві вибори
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів