На ГПУ подали в суд за "закриття" справи проти Авакова

  15 Вересня, 2016 16:25
  ГПУ буде відповідати у суді за заяви щодо справи глави МВС.

  Народний депутат Сергій Каплін подав позов до суду на Генеральну прокуратуру України за закриття справи на Арсена Авакова та образу зі сторони прес-секретаря відомства.

  Про це нардеп написав на своїй сторінці у Facebook.

  Каплін звинувачує Генпрокуратуру в махінаціях щодо справи Авакова, який замішаний у відомій справі про купівлю рюкзаків для МВС, призначення за гроші, та незаконну купівлю лісу.

  "ГПУ та її речники водять за носа українців зі справою проти Авакова. Не минуло й дня від заяви про відкриття провадження-заява, що воно закриється. Народ тільки повірив, що глава МВС може відповісти за загальновідомі факти злодіянь - знову маніпуляції. Неякісні рюкзаки для армії втридорога, купівля лісу, пісок, призначення за гроші чиновників. Речниця ГПУ називає їх уявою, а депутатів, які викривають корупцію Авакова – кляузниками", – написав нардеп.

  За словами Капліна, позов наразі знаходиться у Печерському суді і згідно з ним, нардеп вимагає оприлюднити достовірну інформацію по справі Авакова.

  Як повідомлялося, ГПУ не може закрити справу стосовно міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, оскільки це компетенція Національного антикорупційного бюро.

  Теги : ГПУ Арсен Аваков Сергій Каплін
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів