На екс-прокурора Суса завели справу після виступу в суді проти Луценка

  11 Квiтня, 2018 08:49
  Скандальний колишній працівник ГПУ звинуватив генпрокурора в фальсифікації справ.

  Генеральна прокуратура України порушила справу проти колишнього заступника начальника департаменту ГПУ з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Дмитра Суса про надання завідомо неправдивих свідчень.

  Про це повідомив адвокат Ігор Черезов на своїй сторінці у Facebook.

  Відповідне провадження розпочато після виступу Суса в Шевченківському суді у справі члена Вищої ради правосуддя Павла Гречківського. У своїх свідченнях екс-прокурор звинуватив генерального прокурора Юрія Луценка в тому, що той особисто наказав слідчій групі фальсифікувати справу проти Гречківського.

  За словами адвоката, порушення справи проти Суса за надання завідомо неправдивих свідчень у суді виглядає дещо дивним.

  "А може це такий хитромудрий хід, щоб Сус, даючи пояснення у справі про свої, завідомо неправдиві свідчення в Шевченківському суді, долучив до справи й оприлюднив докази тотальної корупції в Генеральній прокуратурі України? Легалізувати, так би мовити, надати слідству ті самі документи і записи, про які він неодноразово заявляв, з голосами й обличчями різних відомих осіб, що роздають вказівки про те, як "збити з дистанції", – зазначив Черезов.

  Нагадаємо, в суді у справі члена Вищої ради правосуддя Павла Гречківського екс-прокурор Дмитро Сус виступав наприкінці березня. Він, зокрема, розповів, що Юрій Луценко особисто давав вказівку, щоб "домовитися" з суддею про незаконний обшук Гречківського.

  Теги : ГПУ Юрій Луценко Гречківський дмитро сус
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів