На Дніпропетровщині сільським головою став автор білборда "Переписала хату на кота"

  4 Листопада, 2015 15:29
  Автор відомого передвиборного мему став сільським головою.

  Автор білборду "Дізналася, що онук голосував за "регіони" — переписала хату на кота" Максим Голосний став сільським головою села Єлизаветівка в Петриківському районі Дніпропетровської області. Про це повідомила газета "День".

  За кандидатуру Голосного проголосувало близько 44% жителів села, які дозволили перемогти представницю БПП. На місцеві вибори переможець ішов у якості самовисуванця.

  Зазначимо, що популярність новообраному сільському голові приніс плакат, який він розмістив на одному з придорожніх білбордів під час виборчої кампанії до парламенту в 2012 році. На плакаті була намальована бабуся і кіт, а також був напис "Дізналася, що онук голосував за "регіони" — переписала хату на кота". Плакат за вказівкою тодішньої влади зняли, але в глобальній мережі з'явилися його фото, які облетіли весь світ.

  Сільським головою Єлизаветівки Голосний став удруге. Вперше йому довірилось місцеве населення в 2010 році, але через 10 місяців голову зняли. Голосний винуватить у цьому тодішнього голову Дніпропетровської ОДА Олександра Вілкула, який вирішив прибрати його за протест проти так званої медичної реформи. У той період проти Голосного відкрили декілька кримінальних справ.

  Також 23 лютого 2014 року на Голосного був вчинений замах з використанням вогнепальної зброї.

  Теги : Дніпропетровська область місцеві вибори
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів