МЗС вручило ноту протесту консулу РФ за знущання над Савченко

  27 Сiчня, 2016 21:58
  Українські дипломати незадоволені незаконним триманням під вартою української льотчиці.

  Міністерство закордонних справ України вручило консулу Російської Федерації в Україні ноту протесту з вимогою негайно звільнити незаконно утримувану громадянку України, народного депутата Надію Савченко.

  Про це повідомила прес-служба МЗС.

  "У зв'язку з системним порушенням судовими органами Російської Федерації законного права Н. Савченко на належний захист 27 січня 2016 р. в МЗС України був викликаний консул посольства Російської Федерації в Україні і йому вручена нота протесту проти свавілля, що триває щодо неї від так званого російського правосуддя", - йдеться в повідомленні.

  Перед російським консулом поставили вимогу по вжиттю заходів щодо забезпечення Савченко належної і кваліфікованої медичної допомоги у зв'язку з погіршенням її здоров'я, яке було викликане голодуванням на знак протесту проти незаконного утримання в російському слідчому ізоляторі.

  Також в МЗС заявили консулу про недопустимості грубого порушення судовими органами РФ законного права захисту Савченко представляти в суді матеріали неспростовних доказів її невинуватості, в тому числі й тих, які надані українськими компетентними органами.

  Теги : МЗС Надія Савченко консул посольство РФ
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів