МЗС рекомендувало українцям не їхати на ЧС-2018 у Росію

  15 Травня, 2018 18:59
  У міністерстві зазначили, що перебування громадян України на території РФ пов’язане із серйозними загрозами для особистої безпеки.

  Міністерство закордонних справ (МЗС) наполегливо рекомендує українцям утриматися від поїздок до Росії для відвідання змагань фінальної частини чемпіонату світу з футболу. Перебування громадян України на території РФ пов’язане із серйозними загрозами для особистої безпеки, повідомили у прес-службі МЗС.

  У міністерстві зазначили, що російські силові структури та каральні органи  вдаються до затримань та звинувачень у шпигунській або терористичній діяльності, вчиняють проти українців інші провокативні дії. За інформацією МЗС, можливості консульського захисту громадян України на території держави-агресора на теперішній час – обмежені.

  "Розпалювання силами кремлівської пропаганди антиукраїнських настроїв є додатковим фактором ризику для перебування громадян України на території Російської Федерації", – йдеться у повідомленні.

  МЗС також закликало закордонних партнерів політично бойкотувати фінальну частину чемпіонату світу з футболу на території Росії.

  Нагадаємо, заступник глави МЗС України Василь Боднар, заявив, що у Закарпатській області України наразі видано понад 100 тисяч угорських паспортів. 

  Теги : Росія Кабінет Міністрів МЗС чемпіонат світу з футболу
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів