МЗС дорікнуло сенаторам Франції за резолюцію щодо санкцій проти РФ

  9 Червня, 2016 17:48
  У відомстві наголосили, що ця резолюція є свідченням недостатнього усвідомлення ними глибини порушення РФ міжнародного права.

  Міністерство закордонних справ України прокоментувало резолюцію Сенату Франції щодо поступового скасування запроваджених Євросоюзом санкцій проти Росії.

  Відповідний коментар розміщений на офіційному сайті відомства.

  Зокрема, у МЗС зазначили, що ця резолюція свідчить про недостатнє усвідомлення французькими сенаторами глибини порушення Росією міжнародного права.

  У відомстві нагадали, що Росія продовжує бойові дії на Донбасі, внаслідок чого й далі гинуть люди, а також проводить репресивну політику в анексованому Криму, насамперед стосовно кримських татар та українців.

  Тому, наголошується у коментарі, наразі немає жодних підстав для перегляду чи зняття антиросійських санкцій, що й було нещодавно підтверджено у декларації лідерів країн "Великої сімки".     

  У МЗС розраховують, що Франція твердо залишатиметься на позиціях міжнародного права й поваги до європейських цінностей і надалі підтримуватиме міжнародні зусилля з метою припинення агресії Росії щодо України.

  Нагадаємо, резолюція про поступове скасування санкцій проти Російської Федерації була ухвалена Сенатом Франції 8 червня

  Теги : МЗС Франція резолюція санкції проти росії
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів