МЗС анулювало диппаспорти Азарова і Ко

  20 Серпня, 2015 14:21
  Загалом у переліку "анульованих" 89 імен політиків.
  Фото з відкритих джерел

  Міністерство закордонних справ України анулювало дипломатичні паспорти 89 політиків, серед яких екс-прем'єр Микола Азаров, екс-голова Партії регіонів Олександр Єфремов, затриманий в Італії Ігор Марков та інші.

  Як повідомили в прес-службі МЗС, диппаспорти анулювали тим політикам, які втратили підстави для користування паспортним документом та не повернули його вчасно до МЗС.

  У списку є також колишній керівник прес-служби екс-президента Януковича Ганна Герман, "регіонали" Борис Колесніков, Юрій Іванющенко (відомий як Юра Єнакієвський), Володимир Олійник, Артем Пшонка. Крім того, сюди потрапив "свободівець" Ігор Швайка.

  Повний перелік можна переглянути тут.

  В МЗС однак додали, що список не є вичерпним. Згідно з чинним законодавством, МЗС інформує про недійсні дипломатичні і службові паспорти Держприкордонслужбу та Українське бюро Інтерполу.

  Зазначимо, що дипломатичний паспорт оформлюється для здійснення службових відряджень за кордон, однак він має бути повернутий на зберігання до МЗС у десятиденний строк після закінчення закордонного відрядження.  

  Теги : МЗС Микола Азаров регіонали дипломатичний паспорт
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів