МВС знаходило офшори у Порошенка ще в 2003 році

  8 Квiтня, 2016 08:25
  Компанії президента тоді підозрювали в ухиленні від сплати податків.

  Журналісти програми "Схеми" дослідили бізнес президента Петра Порошенка, який він будував понад 20 років, і стверджують, що офшорні компанії у нього з’явилися від самого початку.

  У своєму розслідуванні вони посилаються на матеріали кримінальної справи, порушеної у 2003 році за часів президентства Леоніда Кучми, коли Порошенко перебував в опозиції.

  Як зазначається, правоохоронцями тоді було встановлено, що офшорна компанія Agroprodimpex, яка з’явилася у Порошенка 15 років тому й залишається дотепер, задіяна у схемах мінімізації оподаткування низки підприємств, які зареєстровані й розташовані в Україні.

  Журналісти стверджують, що в матеріалах справи є звернення до Інтерполу про долучення іноземних правоохоронних органів до розслідування, в якому фігурують щонайменше 5 офшорних фірм, які в різний час належали до групи компаній Порошенка "Укрпромінвест".

  Зазначається, що цю кримінальну справу було закрито восени 2004 року.

  Нагадаємо, міжнародний консорціум журналістів опублікував масштабне розслідування про офшорні компанії, які використовуються впливовими людьми для ухилення від сплати податків. Серед фігурантів офшорного скандалу – й український президент Петро Порошенко.

  Теги : МВС Петро Порошенко офшори
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів