МВС стежило за Шереметом у день смерті - ЗМІ

  22 Липня, 2016 09:07
  Люди Арсена Авакова стежили не лише за журналістом, а й за керівницею поліції Хатією Деканоїдзе.

  Внутрішнє службове розслідування у Національній поліції виявили факти незаконного зовнішнього спостереження за журналістами, політиками і високопоставленими співробітниками поліції, повідомляє "Голос.UA".

  За даними джерел, незаконним спостереженням займався керівник кримінального блоку Національної поліції Вадим Троян, якого називають людиною Арсена Авакова.

  Крім Павла Шеремета люди Трояна слідкували навіть за главою Нацполіції Хатією Деканоїдзе.

  На підтвердження цієї інформації джерело зазначає, що на кадрах з місця вибуху автомобіля з Шереметом зафіксовано два співробітники кримінального блоку поліції. Один із них раніше навіть був з Трояном у полку "Азов".

  На цей момент за фактом незаконного спостереження ведеться внутрішнє розслідування і до його закінчення МВС не буде надавати ніякої інформації.

  Джерела уточнюють, що розслідування почалося після розповсюдження фотоматеріалів про зустрічі глави Нацполіції Деканоїдзе в ресторані Vabene громадянином СЩА.

  Зазначимо, що раніше зі ЗМІ надходила інформація про те, що Павло Шеремет і його цивільна дружина Олена Притула знали про зовнішнє спостереження МВС, яке ведеться за ними.

  Теги : МВС Арсен Аваков національна поліція хатія деканоїдзе вадим троян Павло Шеремет
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів